درباره

سانتوس

مجموعه سانتوس و تام کینز یکی از بزرگترین مجموعه هایی است که در راستای پودر های مصرفی و قهوه فعالیت میکند که با تا کید بر تولید با کیفیت و طعم های به یاد ماندنی محصولات و پاسخگویی سریع ، تلاش کرده است تا به این جامعه بزرگ یعنی دوستداران قهوه و نوشیدنی های بر پایه آن ، خدمتی ارزشمند کرده باشد.

تامکینز و سانتوس به عنوان یکی از بهترین شرکت ها و رستری های ایران، همواره به عنوان یک شرکت پیشرو در این راه شناحته میشود و از سال 93 سعی داشتند بر پایه سلایق مشتریان خود، روند کاری و تولیدی خود را ارتقا دهند.
ما با دارا بودن چندین گواهی ثبت علامت ، پروانه بهره برداری و گواهی عضویت و سیب سلامت و استاندارد تشویقی ، اطمینان را پیشکش همراهان خود میکنیم.

کمی نزدیکتر

سانتوس

سانتوس همیشه طبق سلایق مشتریان خود در قهوه و پودر هایی مثل هات چاکلت ، وایت چاکلت و چای ماسالا نیاز مشتریان  خود را در کوتاه ترین زمان برآورده میکند .

تام کینز

در کنار سانتوس ، تام کینز بخش قهوه ها را به دست دارد. قهوه های تام کینز شامل چند لاین هستند که معروف ترین آنها لاین عربیکا که شامل 100% -50% و 80% میباشد و لاین ربوستا که شامل 100%-90%و70% میباشد. درکنار قهوه های بسته بندی 1 کیلویی قهوه های فله نیز موجود شدند که از بهترین کشورها تهیه و فرآوری میشوند. نقطه قوت و مزیت بارز ما بهره مندی از کادر کارآمد چه در بخش فروش و چه در کارخانه و آزمایشگاه میباشد که همیشه در تلاش به پاسخگویی نیاز های مشتریان هستند. همگی این عوامل باعث شده است تا از مزرعه تا فنجان ، دست به دست هم دهیم تا با ارتقای روزانه خود پاسخگوی مشتریان خود با بهترین محصولات باشیم.